İnsan Kaynakları

Heim Kurumsal  hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek adına İnsan Kaynakları departmanı tarafından devamlı  çalışmalar yapılır. Heim Kurumsal olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin, adaylarımızın  başta çalışma arkadaşları sonrasında da müşteri ve tedarikçi kuruluşlar arasında kuracak olduğu ilişki ile kişisel bilgi birikimi ve yapmış olduğu işi sahiplenme duygusu öncelikli kıstastır.

Yapılan tüm değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza ilgili departmanımıza yönelik şirketimiz tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan aday çalışmaya başlar. Burada amacımız, kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, uzun süreli çalışabileceğimiz iş arkadaşları kazanmaktır.

Not: Sadece Web sitemiz üzerinden form doldurularak yapılan değerlendirmeler dikkate alınacaktır.* İşaretinin olduğu alanlar kesinlikle doldurulması zorunlu alanlardır.
Genel Bilgiler
İş DeneyimlerimizEğitim Durumunuz
Referanslarınız