Kurumsal
Neden HEİM?

Heim’ da tüm personeller sadece yemek hizmeti konusunda eğitilmektedirler. Dolayısıyla vaktimiz sadece müşteriye sunulan yemek hizmetinin mükemmelleştirilmesi için harcamaktayız. Heim, sadece yemek konusu ile ilgilenmekte ve sadece tek konunun uzmanı olmanın getirmiş olduğu avantajları müşterileri ile paylaşmaktadır.

Geniş üye ağımız sayesinde Tüm Türkiye’de hizmet sunabilmekteyiz. Heim , ister devam ister geçiçi süreli projeler için ymk ihtiyacınıza yönelik çözüm üretebilmektedir. İster çok şubeli olun ister geçici bir proje için Türkiye’nin herhangi bir şehrinde olun. Heim mutlaka sizin yanı başınızdadır.

Yemek üretiminin vazgeçilmezi hijyendir. Hijyenin de garantisi sıkça yapılan denetlemeler. Denetleme ekibimiz sizler için devamlı ziyaretler yapmaktadır. Müşterilerimize çalışan yemek firmasının tüm belgeleri ile kullanılan malzemelerin detayları sunulmaktadır. Müşterilerimiz ile de yemek firmaları ziyaretleri gerçekleştirilmektedir. Heim Kurumsal kaliteli hizmetin yerinde tespitler ve denetlemeler sayesinde gerçekleşeceğinin bilincindedir. Bizim için insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Heim sayesinde artık firmalar;

  • Farklı bölgelerde ki şubeleri için hizmet alan bir firma ise, tüm şubeleri içi standart sağlayabilmekte,
  • Özellikle yemek ile ilgilenen firma çalışanları zamanlarını daha etkin ve verimli kullanabilmekte,
  • Muhatap bulamama sıkıntısı yaşanmamakta, bir çok kişi ile değil, proje sorumlusu ile çözüme ulaşılmakta,
  • Fatura optimizasyonu sağlamaktadır.